Informatie over
Waardering van Thuiszorg Pantein - Sint Anthonis (gemeente Land van Cuijk) - Sint Anthonis op 28 april 2022
Toelichting
Ik krijg zorg van twintig medewerkers. Dat vind ik geen probleem, want ik kan met iedereen goed opschieten. Ze komen me maar een keer per week douchen op een vaste dag. Dat vind ik te weinig. Eerst was dat twee keer per week. Als ik iets anders wil dan noteren ze dat en dan wordt er aan gewerkt. Het wordt dan vrij snel veranderd. Ze weten van elkaar wat ze gedaan hebben en hoeveel tabletten ik gehad heb. De medewerkers houden in de gaten hoe het met mijn gezondheid gaat, want ze controleren of ik de medicijnen goed inneem. Ze leggen die 's avonds klaar voor de volgende ochtend.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Geverifieerd
De inzender van de waardering is door de zorgaanbieder uitgenodigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Thuiszorg Pantein - Sint Anthonis (gemeente Land van Cuijk)? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.