Naar de navigatie Naar de inhoud

InteraktContour, woonlocatie Geert de Leeuw

Zorg voor mensen met een beperking

7
.6

uit 15 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Een stoplicht waarvan het groene licht brandt
Ja, neemt patiënten of cliënten aan

Waardering van InteraktContour, woonlocatie Geert de Leeuw - Enschede op 7 juli 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

8

Omgang medewerkers

9

Informatie

9

Luisteren

8

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

MS

Toelichting

Het Geert te Leeuwhuis is echt een tweede thuis. Vaak wordt er wat leuks georganiseerd en daar wordt ook de familie bij betrokken. De zorg is erg betrokken en staat open voor een praatje. De communicatie gebeurt met een nieuwsbrief die erg overzichtelijk is en tot niets verplicht maar wel absoluut uitnodigt om mee te doen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor InteraktContour, woonlocatie Geert de Leeuw? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.