Informatie over
Waardering van Alrijne Ziekenhuis Leiden - Leiden op 21 oktober 2022
Aandoening / behandeling
Baarmoederverzakking
Specialisme
Gynaecologie en Obstetrie
Toelichting
Ik wilde me laten helpen aan de verzakking van mijn baarmoeder. Ik keek bij de zorgverzekeraar, waar het beste zorg pad bij mij in de buurt was. Een goed opgezet zorg pad betekend dat je zo snel mogelijk en zoveel mogelijk afspraken en onderzoeken op een dag hebt en daarbij als er geopereerd gaat worden gelijk de intake voor de operatie doet. Ik heb op 23 februari 2022 de eerste afspraak gehad bij de gynaecoloog. Ondanks dat ik al heel lang het heb kunnen uitzingen met bodembekkenoefeningen en dat een "ring" bij mij niet helpt, werd er toch een ring geplaatst. en er werd een onderzoek afgesproken met de MDL arts om de spankracht van mijn anus te meten. Na 14 dagen een bel afspraak. 3 maanden later kon ik een afspraak maken voor het anus onderzoek wat weer een maand op zich liet wachten, de uitslag liet twee maanden op zich wachten en toen mocht ik weer een afspraak maken met de Gynaecoloog. Ik ben ermee gestopt heb hierdoor geen enkel vertrouwen in de behandeling.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Alrijne Ziekenhuis Leiden? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.