Informatie over
Waardering van Amsterdam UMC, locatie AMC | Meibergdreef - Amsterdam op 25 juli 2025
Aandoening / behandeling
Chronische pijn
Toelichting
Na een jaar wachten, was ik eindelijk aan de beurt bij Lionne Zonneveld, gz-psycholoog met specialisme pijn. Ik ging naar haar toe omdat ik veel neuropathische pijn heb tgv een dwarslaesie. September 2024 1e gesprek(10 maanden gewacht) en na 3 indringende consulten waarbij ze veel persoonlijke vragen heeft gesteld, zou ik in maart 2025 aan de beurt zijn voor een training maar ik hoorde maar niets. Uiteindelijk heb ik mei 2025 zelf contact opgenomen waarbij ik te horen kreeg dat dr. Zonneveld voor lange tijd uitgevallen is (bijzonder dat ze mij niet hebben gebeld) en dat ze niet in mijn dossier kunnen. Ik moest contact opnemen met de afdeling Medische Psychologie. Dat heb ik gedaan en alles begint weer opnieuw. Weer op een wachtlijst etc etc. Ik vind dit schandalig - zo ga je niet met mensen om!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Telefoonnummer
De inzender van de waardering heeft het telefoonnummer bevestigd.
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Amsterdam UMC, locatie AMC | Meibergdreef? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.