Informatie over
Waardering van Deventer Ziekenhuis, locatie Deventer - Deventer op 1 oktober 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Longontsteking
Toelichting
De verpleging is enorm druk ze willen alles voor je doen maar dat is voor hun niet altijd mogelijk. Ik vind dat er af en toe te weinig personeel is. Zou het niet beter zijn om bij grote drukte om bepaalde afdelingen te voorzien van verplegend personeel die op een afdeling op dat moment minder drukte hebben en ergens anders in gezet kunnen worden op te roepen? Ik ben heel goed verzorgd en dat is een punt om te vermelden.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Deventer Ziekenhuis, locatie Deventer? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.