Informatie over
Waardering van Deventer Ziekenhuis, locatie Deventer - Deventer op 1 oktober 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Glaucoom
Specialisme
Oogheelkunde
Toelichting
Eigenlijk zou ik in de buurt van Eibergen iets moeten zoeken, maar via de Glaucoomvereniging kwam ik in Deventer terecht. Naast mijn Glaucoom werd ik ook geopereerd aan scheelzien. Ik heb eigenlijk alleen maar lof voor het hele traject. Nogmaals complimenten ik kan dit ziekenhuis aan iedereen aan bevelen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Deventer Ziekenhuis, locatie Deventer? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.