Informatie over
Waardering van Dijklander Ziekenhuis, locatie Purmerend - Purmerend op 1 februari 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Mijn moeder verbleef hier op het Transitorium wat fungeert als tussenstop totdat er plek is in een verpleeg- dan wel verzorgingshuis. Qua verzorging vond ik het hier goed gaan en ook het eten en drinken was prima. De kamers waren mooi en de medicijnen op tijd uitgedeeld. Er werd hier naar mij geluisterd, maar pas nadat ik boos was geworden. Mijn moeder had een stoma, maar deze werd niet altijd op tijd verschoond en ze lag af en toe in haar eigen uitwerpselen. Tevens kon zij alleen plassen op commando (dus alleen wanneer zij opgehaald werd en niet wanneer zij moest). Dit is niet prettig. Het overlijden is keurig verlopen. De gebreken wijd ik aan een personeelstekort, want er was vaak geen tweede persoon om mijn moeder uit bed te tillen. De informatievoorziening kan hier ook beter. Ik kreeg wel informatie, maar de verschillende instanties werken langs elkaar heen. Ik kreeg te maken met de AWBZ en de CIZ, waarbij de één dit moet goedkeuren en de ander dat en van elkaar wisten ze niet wat er speelde.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Dijklander Ziekenhuis, locatie Purmerend? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.