Informatie over
Waardering van Gelre Apeldoorn - Apeldoorn op 12 september 2023
Specialisme
Interne geneeskunde
Toelichting
Het artsen team (Een arts in opleiding, een internist en een long arts) vond dat er geen medicijn bestond tegen lage bloeddruk. Ik werd van het bestaan daarvan op de hoogte gesteld door een verpleegkundige, En meldde dit aan het team, waarna ze bij de apotheek er achter kwamen dat er wel degelijk een medicijn bestond. Op de een na laatste dag in het ziekenhuis werd dit medicijn voorgeschreven.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Gelre Apeldoorn? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.