Jeroen Bosch Ziekenhuis
Medisch specialistische zorg
uit 195 waarderingen
Informatie over
Waardering van Jeroen Bosch Ziekenhuis - 's-Hertogenbosch op 30 mei 2022
Aandoening / behandeling
Prostaatkanker
Specialisme
Urologie
Toelichting
Nadat bij mij prostaat kanker was ontdekt is mijn prostaat verwijderd daarna was incontinent wat heel vervelend was en mijn dingen om te doen werd mij beperkt. Ik kon de dingen niet meer doen zoals ik gewend was.Na bekkenbodem therapie wat geen resultaat opleverde heb ik het adres van het Jeroen Bosch ziekenhuis gekregen dat ze me daar konden helpen.Na een afspraak gemaakt te hebben met dr Schier kon ik daar terecht Die heeft bij mij een mail sling aangebracht en dat bevalt heel goed ik na die tijd helemaal droog Na 4 jaar begon het toch nog een beetje te lekken en kon weer terecht hebben ze het weer een beetje strakker gezet operatief en is weer als vanouds Dus ik helemaal tevreden over de behandeling en nazorg
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Jeroen Bosch Ziekenhuis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.