Informatie over
Waardering van Rijnstate Zevenaar - Zevenaar op 12 oktober 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Bevalling
Toelichting
Ik mocht bij de bevalling zijn van mijn zus. Ze is in dit ziekenhuis bevallen. Maar wat een vies ziekenhuis. Alles is oud en als er brand uit breekt mag je heel hard kunnen rennen want alles is van hout. Op de beval kamer van ne zus zat het bloed van de vorige bevalling nog aan de lamp. Echt vies gewoon!!! En vind het heel krenterig dat ze maar 2 beschuitjes geven. Wij waren met zijn 4e maar daar deden ze niet aan. Ben zelf in Zutphen bevallen daar stonden 2 rollen in de kast en 2 pakken muisjes en alle bezoek kreeg beschuit. Ik zou hier nooit heen gaan bah!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Rijnstate Zevenaar? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.