Waardering van BrabantZorg, Zorghotel Udens Duyn - Uden op 10 januari 2023
Aandoening / behandeling
Gezichtsstoornissen
Toelichting
Ik ben tevreden over de zorg in het algemeen. Dit geldt zowel voor de professionals als voor de vrijwilligers. Wat verbeterd kan worden is het bedienen van de televisie/radio. Er zijn maar een beperkt aantal zenders te ontvangen. men zou op iedere kamer het apparaat een normale ZIGGO-aansluiting moeten geven. Men toetst dan via een nummer naar het juiste TV/radiostation, bijv. Npo-1 is nummer 1 en Npo-radio-2 is 802 of 1802 afhankelijk van de aansluiting. Dit is eenvoudiger te bedienen door iemand die als revalidatie daar verblijft. Dit is de enige kritiek op Udens Duyn.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor BrabantZorg, Zorghotel Udens Duyn? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.