Naar de navigatie Naar de inhoud

De Gouden Leeuw Groep, locatie Zorghotel Laag-Keppel

Verpleeghuiszorg

8
.3

uit 26 waarderingen. Deze zorginstelling heeft te weinig waarderingen.

Waardering van De Gouden Leeuw Groep, locatie Zorghotel Laag-Keppel - Laag-Keppel op 28 mei 2022

E-mailadres

Afspraken

6

Verpleging

4

Omgang medewerkers

5

Kwaliteit van leven

5

Luisteren

5

Accommodatie

5

Aandoening / behandeling

Heupvervanging

Toelichting

Na heupoperatie verblijf van ca. 2 weken in zorghotel De Gouden Leeuw in Laag-Keppel. Is ontzettend tegengevallen. Bed in deze tijd niet verschoond. Kapotte items bleven kapot. Maaltijden matig. Gerenoveerde maar oude badkamer Na 30 minuten pas reactie op belletje. Verpleegkundige begeleiding die te wensen overliet. Bij vertrek was niets geregeld met bijv. thuiszorg.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Gouden Leeuw Groep, locatie Zorghotel Laag-Keppel? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.