Naar de navigatie Naar de inhoud

De Friesland

Zorgverzekeringen

8
.3

uit 83 waarderingen

Waardering van De Friesland - Leeuwarden op 15 november 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afhandeling

6

Bereikbaarheid

2

Informatie

2

Klantenservice

2

Polis

7

Aandoening / behandeling

Botaandoeningen

Toelichting

Blijken telkens weer slecht te communiceren. Zijn zeker vriendelijk die Friese dames maar zijn inhoudelijk nauwelijks te volgen. Goed lezen is al een probleem, gelijk een goed en afdoende antwoord op vragen blijkt telkens weer onmogelijk. Ook helpen de systemen niet erg; je krijgt de ene maand een onduidelijk overzicht, de volgende maand krijg je helemaal geen overzicht....Niet de volgen die Friezen. Aan de telefoon, geen teller met aantal wachtenden voor u...... Dus of je nog 1 minuut of 1 dag moet wachten.... je zoekt het maar uit. Anno 2014 niet voor te stellen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor De Friesland? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.