Waardering van DSW - Schiedam op 14 september 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Oogaandoeningen
Toelichting
Jammer dat een ooglid correctie waar ik veel hinder van ondervind, niet vergoed wordt. Ook jammer dat het sporten bij de fysio waar ik veel baat bij heb, minder medicatie en ziekenhuisbezoek, op een gegeven moment niet vergoed wordt. Het zou geen chronische aandoening zijn. Na 3 x pijnbestrijding en 2 x zenuwbaanblokkade behandelingen, kan je het naar mijn mening toch wel chronisch noemen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor DSW? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.