Naar de navigatie Naar de inhoud

Zilveren Kruis

Zorgverzekeringen

8
.1

uit 753 waarderingen

Waardering van Zilveren Kruis - Leiden op 12 november 2020

E-mailadres

Afhandeling

10

Bereikbaarheid

10

Informatie

10

Klantenservice

10

Polis

8

Service en diensten

10

Aandoening / behandeling

Plastische chirurgie

Toelichting

Ik zit al tientallen jaren bij het Zilveren Kruis als chronisch zieke patiënt (diabetes en meer ...) en ik heb nergens omkijken naar. Afgelopen 2 jaar onderging ik 4 operaties, gepaard met complicaties, ambulance-ritjes, wijkverpleging, behandelmaterialen enzovoorts. Ik heb wel een uitgebreide verzekering, maar alles werd vergoed. In deze periode kreeg ik een casemanager toegewezen die mijn aanspreekpunt was binnen het grote Zilveren Kruis, daar kon ik altijd alles aan vragen, dat was echt heel erg fijn.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Zilveren Kruis? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.