Anesthesioloog Vranken, J.H.
Anesthesioloog
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Vranken, J.H., Overige kliniek Acibadem International Medical Center, locatie Amsterdam - Amsterdam op 16 januari 2024
Aandoening / behandeling
Clusterhoofdpijn
Toelichting
De dr stuurde me na de de behandelingen die jaren hielpen niet meer hielpen door na een colega en kwam ook daar in een warm bad. Ik hoefde niks uit te leggen dat had dr. Vranken al gedaan.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Vranken, J.H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.