Apotheker Mourad, P.A.
Apotheker
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Mourad, P.A., Apotheek BENU Apotheek Zonderwijk - Veldhoven op 6 mei 2025
Aandoening / behandeling
Astma
Toelichting
Ik vindt dat de apotheker zich de tijd heeft genomen om bij een omschakeling van de medicijnen (die ik reeds 40jaar gebruikte waren niet meer leverbaar) contact met de huisarts op te nemen en samen met hem naar een alternatief te zoeken. Dan kon ik na een week gebruik bij hem terug komen om mijn ervaringen met hem door te spreken, en hij gaf nogmaals uitleg over het gebruik.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
Telefoonnummer
De inzender van de waardering heeft het telefoonnummer bevestigd.
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mourad, P.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.