Naar de navigatie Naar de inhoud

Basisarts Kouwe, M.

Basisarts

5
.4
Er zijn 2 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Kouwe, M., Centrum voor orthopedie en beweging Rugpoli Twente - Delden op 19 augustus 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

2

Behandeling

2

Omgang medewerkers

4

Informatie

1

Luisteren

4

Accommodatie

5

Aandoening / behandeling

Rughernia

Toelichting

Arts spreekt zelf af wanneer hij weet dat hij met vakantie is. Therapeut besluit in zijn plaats voor plaatsing van een 3e epidurale injectie maar kon pas dagen later. Na de 3e injectie zoveel last gekregen en dat doorgegeven aan de arts maar deze moet na bijna 2 weken nog contact opnemen. Tijdens een second opinion bleek dat de kans op "normale genezing" van mijn hernia maar 10% is. Ik ben 4 keer in Delden geweest en ook 4 verschillende "artsen" gezien. Steeds werd ik met een epidurale injectie, die geen pretjes zijn weer 2 weken naar huis gestuurd met de melding het rustig aan te doen. Alle informatie dien je zelf maar op te zoeken. Folders e.d. ontbreken geheel. In Delden maken ze liever eerst je budget op alvorens ze verder actie nemen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Kouwe, M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.