Basispsycholoog Moerman, D.
Basispsycholoog
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Moerman, D., GGZ Mindfit, Basis GGZ, Kring Arnhem - Arnhem op 21 maart 2023
Aandoening / behandeling
Depressie
Toelichting
voor mij was dit de tweede keer dat ik onder behandeling was bij Danny. Hij kende mijn problematiek dus al enigszins, wat fijn is omdat je dan niet weer alles uit hoeft te leggen. Hij is een fijne therapeut met een rustgevende energie, die goed luistert en passend met een oplossing of benadering komt. Hij geeft dit als een optie en laat je er zelf ook over nadenken of het past. Mocht ik weer vastlopen dan zal ik zeker weer naar Danny vragen
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Moerman, D.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.