Cardioloog Dekkers, P.
Cardioloog
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Dekkers, P., Ziekenhuis Dijklander Ziekenhuis, locatie Hoorn - Hoorn op 26 augustus 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Specialisme
Cardiologie
Toelichting
Via longarts kwam ik bij dr Dekkers cardioloog. Ik had een 5cm doorsnede tumor in het hart. Veel onderzoeken ben ik onder gaan en gelijk een duidelijke uitslag gekregen en voor nog meer onderzoeken werden zo mogelijk meerdere op 1 dag gedaan. Hij is kundig, rustig, rust gevend duidelijk in het uitleggen. Het is ook een lieve arts , een mens die het beroep heeft van cardioloog. dus niets uit de hoogte.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Dekkers, P.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.