Chirurg Hartog, D. den
Chirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Hartog, D. den, Ziekenhuis Erasmus MC - Algemeen - Rotterdam op 8 augustus 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Botbreuken
Specialisme
Chirurgie (Heelkunde)
Toelichting
Na een lange periode van veel operaties van mijn verbrijzelde schouder kan ik hem hierdoor eindelijk weer erg goed bewegen dankzij erg goede Chirurg D. den Hartog die mij ook erg veel aandacht gegeven heb aan mijn verbrijzelde schouder. Anders had ik nu helemaal geen linker arm, hand en schouder gehad maar nu heb ik alles weer en beweeg echt erg goed. fantastisch!
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Hartog, D. den? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.