Chirurg Klerk, G. de
Chirurg
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Klerk, G. de, Ziekenhuis ADRZ, locatie Goes - Goes op 26 mei 2022
Aandoening / behandeling
Botbreuken
Specialisme
Chirurgie (Heelkunde)
Toelichting
Na een nare ervaring met een andere chirurg uit het zelfde ziekenhuis heb ik er voor gekozen naar een andere arts te gaan. Wat een verschil en wat was ik blij dat deze chirurg mijn serieus nam en ook de tijd nam alles goed uit te leggen. Na mijn calcaneus breuk waar ik veel last van heb en wat ook een beruchte botbreuk is ben ik echt goed geholpen bij mijn vervolg afspraak. Echt alleen maar lof voor deze arts.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Klerk, G. de? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.