Naar de navigatie Naar de inhoud

Dermatoloog Fongers, A.

Dermatoloog

9
.8
Geslacht
Vrouw
Er zijn 4 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Fongers, A., Ziekenhuis Wilhelmina Ziekenhuis Assen (WZA) - Assen op 21 maart 2015

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

9

Omgang medewerkers

8

Informatie

9

Luisteren

9

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Specialisme

Klinische geriatrie

Toelichting

Onder behandeling van dr. A Fongers (dermatologie). Luistert goed naar de patient en neemt naar mijn mening de juiste behandelingsmethode. Zij schrok, dat bij onderzoek een blaar van 30cm in mijn slokdarm was aangetroffen, waardoor zij naar mijn mening een goede combinatie kon vormen met de overige klachten, o.a. b.v. Bulleus pemphigoid (blaarziekte waarbij ook de slokdarm wordt genoemd en waar geen behandeling is voor voorgeschreven.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Fongers, A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.