Naar de navigatie Naar de inhoud

Dermatoloog Wolff, O.

Dermatoloog

9
.6
Er zijn 6 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Wolff, O., Dermatologisch centrum Mohs Klinieken Dordrecht - Dordrecht op 29 oktober 2020

E-mailadres

Luisteren

9

Uitleg

9

Deskundigheid

9

Voor- en nadelen

9

Samen beslissen

8

Samenwerking

8

Behandeling

9

Aandoening / behandeling

Spataders

Toelichting

Ik ben geholpen aan mijn klachten door Dr Wolf aan diep liggende spataderen. Ik had veel last van pijn en onrustige benen maar na de laserbehandeling meteen van mijn klachten af. Super bedankt.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Wolff, O.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.