Naar de navigatie Naar de inhoud

Fysiotherapeut Burghout, H.

Fysiotherapeut

-
Geslacht
Vrouw
Specialisme
Oedeemfysiotherapeut
Werkzaam bij
Er zijn nog geen waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Burghout, H., Fysiotherapiepraktijk FysioAlign - Ede op 29 augustus 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

9

Omgang medewerkers

8

Informatie

10

Luisteren

9

Accommodatie

9

Aandoening / behandeling

Borstkanker

Toelichting

Heleen is gespecialiseerd in patiënten met kanker en de ziekte van Parkinson. In het begin wilde ik een heleboel weten en vroeg haar de oren van het hoofd. Ze wist overal gefundeerd antwoord op te geven! Ik kreeg oefeningen op maat; kon daarmee mijn conditie versterken, ook al tijdens de chemo. Later kreeg ik last van mijn schouder door operatie en bestralingen, en wist ze daar ook goed raad mee met oefeningen en massage. Ze is iemand die zich blijft ontwikkelen, innoveert en ook lesgeeft. Tenslotte is ze een heel leuk mens!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Burghout, H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.