Naar de navigatie Naar de inhoud

Fysiotherapeut Gabrees Meiki, A.

Fysiotherapeut

9
.8
Geslacht
Vrouw
Specialisme
Bekkenfysiotherapeut
Er zijn 33 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Gabrees Meiki, A., Fysiotherapiepraktijk Gijs Fysiotherapie - Haarlem op 24 september 2018

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Toelichting

Ongeveer twee jaar geleden ben ik begonnen met bekkenbodem fysiotherapie bij Aleen. De behandelingen heb ik altijd als prettig ervaren. Aleen luistert goed naar je en helpt je zoeken naar de juiste oplossing. Ik ben heel erg blij dat ik de stap heb gezet om hiermee te beginnen. Daarnaast ben ik heel erg blij dat Aleen mij hierbij heeft geholpen.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Gabrees Meiki, A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.