Naar de navigatie Naar de inhoud

Fysiotherapeut Jansen, D.F.

Fysiotherapeut

-
Geslacht
Man
Specialisme
Geriatriefysiotherapeut
Er zijn nog geen waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Jansen, D.F., Fysiotherapiepraktijk Fysio Jansen - Deurne op 14 september 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

10

Omgang medewerkers

9

Informatie

9

Luisteren

9

Accommodatie

10

Toelichting

Sinds lange tijd had ik klachten met uitstraling in mijn been. Na vele behandelingen elders gehad te hebben, ben ik in contact gekomen met deze fysiotherapeut. Na 2 behandelingen ben ik zo goed als klachtenvrij voor het eerst in jaren. Duidelijke diagnostiek en aaneensluitende behandeling. Ik ben zeer tevreden.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Jansen, D.F.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.