Naar de navigatie Naar de inhoud

Fysiotherapeut Pieterse, R.F.

Fysiotherapeut

9
.8
Er zijn 25 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Pieterse, R.F., Fysiotherapiepraktijk Profess Fysio, locatie Alkmaar - Alkmaar op 14 oktober 2016

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

9

Accommodatie

10

Toelichting

Hele goede ervaring gehad! Zelf heb ik een heup operatie gehad. Ik had een herstel van 3 tot 6 maanden, ik ben 6 weken verder van me operatie en ik kan weer alles doen wat ik niet had verwacht! Door veel goed begeleidend fysio door Robin ben ik door alles snel doorheen gekomen! Zeker een aanrader!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Pieterse, R.F.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.