Gynaecoloog Bakkum, E.A.
Gynaecoloog
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Bakkum, E.A., Ziekenhuis OLVG, locatie Oost - Amsterdam op 7 september 2017
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Baarmoederkanker
Specialisme
Gynaecologie en Obstetrie
Toelichting
Ik kwam bij dr Bakkum terecht met de klacht 'bloedverlies na de overgang'. Binnen 6 weken was duidelijk dat het baarmoederkanker was en werden baarmoeder en eierstokken verwijderd. Vanaf dag 1 zijn de procedure, mogelijke risico's en vervolgstappen duidelijk uitgelegd. Ik heb een laperoscopische baarmoederverwijdering gehad, 3 sneetjes in de buik, 2 weken beetje gammel en na 4 weken weer 100%. Geen pijn gehad, geen klachten na de operatie en gelukkig ook geen verdere behandeling nodig. Ik kan zowel Dr Bakkum als het OLVG aan iedereen aanraden, complimenten voor de zorg, de snelheid van handelen, het nakomen van afspraken en het duidelijk uitleggen van procedures.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bakkum, E.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.