Gynaecoloog Brinks, H.
Gynaecoloog
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Brinks, H., Overige kliniek Sionsberg Netwerk Ziekenhuis - Dokkum op 19 november 2010
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
Neemt de tijd om vragen te beantwoorden, geeft duidelijke uitleg. Zeer fijne gynaecoloog, Het ziekenhuis mag echter wel wat aan het afspraken beleid doen. Ik wilde in augustus een afspraak maken voor september wat niet mogelijk was in verband met een 6 weken rooster? Daarna weer gebeld, in oktober kon ik terecht. Prima. Krijg ik een paar dagen voor de afspraak een brief voor een andere datum en specialist . Hier ben ik zeer slecht over te spreken. Gebeld voor uitleg en werd mij verteld dat dhr Brinks naar het ozg in Delfzijl afspraken had. Ik hoop dat ik in december naar mijn afspraak kan.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Brinks, H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.