Naar de navigatie Naar de inhoud

Gynaecoloog Derksen, J.G.M.

Gynaecoloog

9
.6
Er zijn 7 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Derksen, J.G.M., Ziekenhuis Beatrixziekenhuis, locatie Gorinchem - Gorinchem op 8 juli 2021

E-mailadres

Luisteren

8

Uitleg

9

Deskundigheid

9

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

9

Behandeling

8

Aandoening / behandeling

Baarmoederverzakking

Specialisme

Gynaecologie en Obstetrie

Toelichting

Dr. Derksen is een kundige arts . Samen kwamen we eruit welke behandeling voor mij geschikt was. Mijn 20 weken wachttijd werd 20 dagen. Ondanks de corona en een heel vervelend verleden met een orthopedische operatie in Gorinchem, kan ik alleen maar mijn waardering uitspreken. Direct na de operatie was ik verlost van al mijn pijnen(!) Ik wist niet dat er zoveel oude (rug)pijn kon samenhangen met deze ingreep. Maar het is weg, ik ben blij. Dank u dr. Derksen

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Derksen, J.G.M.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.