Gynaecoloog Dijkstra, J.R.
Gynaecoloog
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Dijkstra, J.R., Ziekenhuis Isala Zwolle - Zwolle op 5 december 2021
Aandoening / behandeling
Lichen sclerosus
Specialisme
Gynaecologie en Obstetrie
Toelichting
Aantal jaren geleden in behandeling gekomen bij dr Dijkstra, omdat hij gespecialiseerd is in LS. Erg prettige arts en voel me ook heel veilig. Niet onbelangrijk want dan is je vulva net een kijkdoos. Artsen i.o. keken mee (altijd in overleg). Tuurlijk mogen die meekijken LS moet bekender worden. Zeker ook bij huisartsen die vaak denken “ohhh schimmelinfectie even zalfje voorschrijven”. Laatste jaren wordt er gelukkig steeds meer over geschreven/gesproken. Dat is voor ons lotgenoten erg prettig. Ik neem altijd een kopie mee voor dr. Dijkstra (hij leest geen damesbladen. Lees net over laserbehandelingen voor LS dus maar eens informeren bij dr. Dijkstra. Hopelijk vergoedt IZZ dit.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Dijkstra, J.R.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.