Naar de navigatie Naar de inhoud

Gynaecoloog Persoons, J.H.A.

Gynaecoloog

8
.0
Er zijn 9 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Persoons, J.H.A., Ziekenhuis Beatrixziekenhuis, locatie Gorinchem - Gorinchem op 8 augustus 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

9

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Zwangerschap

Specialisme

Gynaecologie en Obstetrie

Toelichting

Dokter Persoons is vriendelijk in de omgang. Neemt alle tijd om naar je te luisteren. "Nadeel" daarvan is dat het spreekuur daardoor uitloopt en je wat langer in de wachtkamer zit. Van onze geplande keizersnede wist dokter Persoons een onvergetelijke ervaring te maken. Ontspannen sfeer op de OK. Hij voelt goed aan hoe ik mij als patiënt voelde en wat mijn wensen als aanstaande moeder waren. Hij heeft het litteken van mijn vorige keizersnede gebruikt en deze veel mooier gemaakt door krammetjes te gebruiken ipv oplosbare hechtingen. Herstel na deze operatie was voortreffelijk door de manier van opereren. Wij zijn heel blij met deze bijzondere bevalling die dokter Persoons voor ons mogelijk heeft gemaakt.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Persoons, J.H.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.