Naar de navigatie Naar de inhoud

Gynaecoloog Veen, A.J. van

Gynaecoloog

7
.6
Er zijn 6 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Veen, A.J. van, Ziekenhuis Ziekenhuis St Jansdal, locatie Harderwijk - Harderwijk op 26 april 2019

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Luisteren

8

Uitleg

8

Deskundigheid

9

Voor- en nadelen

9

Samen beslissen

8

Samenwerking

8

Behandeling

8

Aandoening / behandeling

Menstruatiestoornissen

Specialisme

Gynaecologie en Obstetrie

Toelichting

Gynaecoloog van Veen heeft samen met mij alles geprobeerd (pillen, injectie, hormonen) om een operatie te voorkomen. Helaas niet het gewenste resultaat. Dus toch een operatie, alles goed verlopen. Ook in de uitleg is zij zeer duidelijk.Zeer deskundige gynaecoloog. Ik was er erg blij mee.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Veen, A.J. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.