Naar de navigatie Naar de inhoud

Huisarts Brenk, F.J. van

Huisarts

9
.9
Geslacht
Man
Er zijn 2 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Brenk, F.J. van, Huisartsenpraktijk Huisartspraktijk van Brenk - Enschede op 20 november 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

4

Behandeling

4

Omgang medewerkers

7

Informatie

3

Luisteren

2

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Aandoeningen bij de man - overig

Toelichting

Alles wat je zegt of vraagt lijkt al bezwaarlijk te zijn. Een echt gesprek vind bijna nooit plaats. Ik heb me er nooit op m'n gemak gevoelt en ging meestal met een slecht gevoel weer naar huis. Blij met m'n nieuwe huisarts :)

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Brenk, F.J. van? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.