Huisarts Does, M.C. van der
Huisarts
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Does, M.C. van der, Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Colmschate, Praktijk Van der Does - Deventer op 9 februari 2024
Aandoening / behandeling
Neurologische aandoeningen
Toelichting
Ik heb diverse complexe aandoeningen. Hij is altijd bereikbaar , luistert en overlegd goed.Zeer betrouwbaar en rustig. We zijn al meer dan 20 jaar bij hem. Ook de assistenten zijn zeer vlot. Ze begrijpen meteen het probleem en er wordt meteen adequaat gehandeld.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Does, M.C. van der? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.