Naar de navigatie Naar de inhoud

Huisarts Donck, M.E.J. van der

Huisarts

6
.2
Er zijn 2 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Donck, M.E.J. van der, Huisartsenpraktijk Medisch Centrum Sint Anna, Huisartsenpraktijk Grob en Van der Donck - Nijmegen op 20 maart 2023

E-mailadres

Afspraken

5

Behandeling

5

Omgang medewerkers

6

Informatie

N.v.t.

Luisteren

6

Accommodatie

N.v.t.

Toelichting

Ik heb helaas veel redenen om contact te leggen met een huisarts, probeer het vaak via e-consult. Lastig om binnen 2-3 dagen afspraak te maken met "eigen" ha. Vaak lang in wachtrij telefoon. Doktersassistenten zijn helaas erg divers in professionele vriendelijkheid. Contact met ha wisselend geweest, vertrouwen geprobeerd herop te bouwen. Ha haar insteek was vaak goed, maar helaas door laatste erg vervelende ervaring toch besloten over te stappen. De praktijk heeft ruimte om patienten aan te nemen, dan nog minder kans om vlot een a te maken met de "eigen" ha? In vakantieperiode zijn beide ha tegelijk weg, zeer begrijpelijk vanuit de ha, maar vervelend voor de patienten. Ook staat online niet wanneer ha er niet is, verbeterpunt. Kortom, voor mij niet voldoende om te blijven. Maar is persoonlijk natuurlijk.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Donck, M.E.J. van der? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.