Naar de navigatie Naar de inhoud

Huisarts Heckman, W.A.

Huisarts

9
.0
Geslacht
Man
Er is 1 waardering
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heckman, W.A., Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Heckman - Hilversum op 6 augustus 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

8

Behandeling

2

Omgang medewerkers

8

Informatie

2

Luisteren

1

Accommodatie

7

Aandoening / behandeling

Psychische problemen

Toelichting

Ik ben niet tevreden na ongeveer 20+ afspraken die afgelopen maanden zijn gemaakt. (Juni en Juli.) Ik heb wat problemen in mijn leven o.a. Psyschische problemen. En dit heb ik aangegeven toen ik hier in de buurt kwam wonen. In december ben in langs geweest aangezien het niet goed ging. Ik heb aangegeven dat ik slecht slaap en écht slaap problemen heb. De huisarts deed bij elk gesprek er gemakzuchtig over.Alsof het zo weer over ging, een aantal dingen die hij/zij vertelde was:-Verander je slaapritme-Eet gezond-En ga een sport doen.--Even in het kort, dat ik meerdere keren per week sport en dus ook gezond eet. Ik heb dit vanaf het begin al aangegeven. Ik heb dit laten gaan en gewoon zelf het slaapritme aan proberen aan te passen. Na aantal maanden weer teruggekomen heb ik aangegeven dat lk nog steeds met dezelfde problemen zit:-Er werd een afspraak voor mij in de ochtend gemaakt.En ze vroegen waar ik was. (Ik heb slaapproblemen en dus kan ik ook moeilijk uit bed komen.)-Ik moest de huisarts meerdere malen er op wijzen dat er misschien ingeschreven moet worden bij een geestelijke gezondheidsinstelling. Meneer/Mevrouw gaf mij een brief mee om zelf langs te gaan. (Allemaal leuk en aardig, maar als leek heb ik geen idee, wat ik er mee moet doen. De huistarts was zelf niet op de hoogte, dat de huistarts zelf een verwijsbrief moet sturen naar de betreffende instelling.) -De huisarts heeft een allergie test laten uitvoeren. (Het probleem was, dat er maar voor de helft is getest, wat ontzettend bedroevend is.-Voor klachten aan het lichaam hoef ik ook niet te komen. Er wordt gewoon niet geluisterd. En helemaal als er een grap wordt gemaakt terwijl dit serieus is. Om het af te maken, heb ik hier geen woorden voor. Ik ben boos en zwaar teleurgesteld, vooral het niet luisteren naar mijn problem(en) was toch de druppel die de emmer deed overlopen. Ondertussen ben ik bij een andere huisarts ingeschreven. Ik kan de huisarts(en) niet serieus nemen. Om het zacht uit te drukken, is het huilen met de pet op.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heckman, W.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.