Naar de navigatie Naar de inhoud

Huisarts Özgen, S.

Huisarts

9
.5
Er zijn 3 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Özgen, S., Huisartsenpraktijk Medisena Gezondheidscentrum Den Haag, Huisartsen - Den Haag op 19 november 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

9

Omgang medewerkers

8

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

Overige aandoeningen

Toelichting

Dr. Özgen is een verademing voor iedere patiënt. Ze luistert goed en onderneemt indien nodig direct actie. Mijn moeder stond op een wachtlijst van 7 maanden. Door tussenkomst van de dokter is de wachttijd 5 weken. Dit is nogal een verschil. Voor mezelf ben ik bij haar geweest en ze heeft op dat moment direct gebeld met het ziekenhuis om geen risico te lopen. Al met al een goede huisarts die luistert naar de patiënt en deze op de 1e plaats heeft staan en doet wat ze kan. Zeker een aanrader dit alles namens een zeer dankbare dochter

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Özgen, S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.