Naar de navigatie Naar de inhoud

Huisarts Schuit-Janssen, A.J.M. van der

Huisarts

10
.0
Er zijn 4 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Schuit-Janssen, A.J.M. van der, Huisartsenpraktijk Therapeuticum Aurum, Huisartsen - Zoetermeer op 18 oktober 2015

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

7

Behandeling

7

Omgang medewerkers

7

Informatie

7

Luisteren

9

Accommodatie

8

Aandoening / behandeling

ADHD

Toelichting

Waar ik ook voor kom bij mevrouw van der schuit, ik word altijd serieus genomen! Ik ben super blij met deze huisarts!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Schuit-Janssen, A.J.M. van der? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.