Naar de navigatie Naar de inhoud

Internist Auwerda, J.J.A.

Internist

8
.1
Geslacht
Man
Specialisme
Hematologie
Er zijn 9 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Auwerda, J.J.A., Overige kliniek B12 Kliniek Amsterdam - Amsterdam op 4 juli 2019

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Toelichting

Ik ben al lang patiënte bij deze arts, ook toen hij op zijn vorige werkplek werkte. Ik heb veel aan hem te danken. Vanwege een te lang onbehandeld b12tekort houd ik restschade maar door zijn toedoen is de schade beperkt gebleven, dat is meer dan een 10 waard. Hij vraagt goed uit, toont begrip en luistert goed terwijl hij ondertussen het "verse"verhaal in de computer zet en nadenkt. Wat is het heerlijk om begrepen te worden door een arts met kennis en wat is het bijzonder om mezelf niet te hoeven verdedigen met al mijn zgn. vage klachten die wellicht tussen de oren zitten, ik voelde en voel me door hem serieus genomen! Hij komt met wijs en realistisch advies v.w.b. behandeling, vervolgonderzoek ook naar onderliggende problematiek die bij mij duidelijke maakte waardoor ik o.a. een b12tekort heb opgelopen.In deze kliniek kan je geen bloedonderzoek laten doen maar zijn terugkoppeling naar de huisarts, waarin hij vraagt om bepaald bloedonderzoek, vervolgonderzoeken door andere specialisten etc., naar de huisarts is zorgvuldig en vriendelijk. De huisarts volgt zijn uitgezet beleid. Hij blijft op deze manier ook goed op de hoogte, niet alle specialisten koppelen zorgvuldig terug.Hij werkt samen met fijne mensen die een goed team zijn geworden en die het werk van hem en zijn collega goed ondersteunen!Als er meer artsen waren die zo bevlogen hun leven inzetten ten dienste van deze doelgroep zou dat het leed van veel zieke mensen verzachten.Van mij krijgt hij een gouden lijstje!Ik heb een aantal lage beoordelingen temidden van gelukkig terecht hoge gelezen, ook bij zijn collega en de b12kliniek. Ik ben verbijsterd en verbaasd hierover omdat ik me er totaal niet in herken.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Auwerda, J.J.A.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.