Internist Oomen, P.H.N.
Internist
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Oomen, P.H.N., Ziekenhuis MCL - Medisch Centrum Leeuwarden, locatie Leeuwarden - Leeuwarden op 26 september 2014
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Hypothyreoïdie
Specialisme
Interne geneeskunde
Toelichting
Dokter Oomen is een vriendelijke man en de eerste endocrinoloog/internist waarvan ik het gevoel krijg dat hij inhoudelijk echt kennis van zaken heeft en mijn klachten serieus neemt. Bij hem krijg ik niet het gevoel dat ik een nummer ben en dat ik elke vraag met betrekking tot mijn gezondheid aan hem kan stellen.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Oomen, P.H.N.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.