Naar de navigatie Naar de inhoud

Kaakchirurg Barkhuysen, R.

Kaakchirurg

9
.1
Er zijn 15 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Barkhuysen, R., Ziekenhuis Anna Ziekenhuis, locatie Geldrop - Geldrop op 17 februari 2017

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

5

Behandeling

2

Omgang medewerkers

4

Informatie

2

Luisteren

2

Accommodatie

2

Specialisme

Mondziekten en kaakchirurgie

Toelichting

Zwaar ontevreden ik moest erheen omdat ik over ging stappen en m'n tanden moest trekken. In mijn verwijzing stond heel duidelijk doorverwezen wegens angst hij wist niet eens wat ik kwam doen en begon toen het wel duidelijk was meteen te spuiten, geen uitleg geen geruststelling niks, moet terug voor onderkaak maar durf niet meer alleen met algehele narcose.

Reactie van/namens Kaakchirurg Barkhuysen, R. - Geldrop

Het spijt me dat u deze ervaring heeft gehad. Omdat ik hiervan wil leren,
zou ik graag het gesprek met u aangaan als u daarvoor openstaat.
U kunt daarvoor uw contactgegevens achterlaten via patientenvoorlichting@st-anna.nl.
Ik hoop van u te horen. Vriendelijke groet, Dr. R. Barkhuysen

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Barkhuysen, R.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.