Naar de navigatie Naar de inhoud

Kaakchirurg Bolouri-de Kruijf, S.

Kaakchirurg

7
.6
Geslacht
Vrouw
Specialisme
Aangezichtschirurgie
Er zijn 15 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Bolouri-de Kruijf, S., Ziekenhuis Ziekenhuis Gelderse Vallei - Ede op 1 december 2022

E-mailadres

Luisteren

2

Uitleg

8

Deskundigheid

6

Voor- en nadelen

7

Samen beslissen

6

Samenwerking

6

Behandeling

7

Aandoening / behandeling

Kaakaandoeningen

Specialisme

Mondziekten en kaakchirurgie

Toelichting

Mevrouw Bolouri belette mij de verdovingsmiddel uit te spugen wat tot zeer nare smaak leidde. Ik weet niet waarom dat niet mocht. Verder prikte ze paar keer met hechtings prik op mijn lippen. Toen ik zei dat ik last van had antwoordde ze dat ik mond had moeten openen. Waarom zegt u dat niet? De assistenten waren prima. Mevrouw kan werken aan sociale communicatie

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Bolouri-de Kruijf, S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.