Kaakchirurg Broers, P.C.
Kaakchirurg
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Broers, P.C., Ziekenhuis Meander Medisch Centrum, locatie Amersfoort - Amersfoort op 9 mei 2016
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Aandoening / behandeling
Kaakchirurgie
Specialisme
Mondziekten en kaakchirurgie
Toelichting
Ik werd ruim een uur later dan de afgesproken tijd opgehaald om mijn verstandskies te laten trekken. Kan natuurlijk gebeuren, al zit je dan langer met de zenuwen voor de behandeling. De assistente was erg aardig en zorgzaam, dhr. Broers kwam later binnen, opgewekt en charmant. De behandeling was een drama, pijnlijk en hardhandig, haastig, ik moest er gewoon van hyperventileren. Tekst en uitleg kreeg je niet, je kon het alleen maar ondergaan en hopen dat je kaak niet werd ontwricht.....na deze horrorscene werd er even snel door hem gezegd dat de kies in kwestie toch nog een heel stuk moeilijker lag dan gedacht en het daarom "niet zo soepel ging". Toen vloog meneer de deur uit, kreeg ik vluchtig een algemeen informatieblaadje mee en kom ik naar huis. Nog even afwachten hoe het de komende dagen zal gaan, maar de pijn is echt vreselijk en ik ben al aardig wat gewend.
Uitgevoerde controles
Deze waardering is gecontroleerd op:
-
E-mailadres
De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Broers, P.C.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.