Naar de navigatie Naar de inhoud

Kaakchirurg Heijnsbroek, S.

Kaakchirurg

9
.9
Er zijn 16 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heijnsbroek, S., Ziekenhuis Gelre Apeldoorn - Apeldoorn op 28 september 2014

E-mailadres

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

10

Omgang medewerkers

10

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

10

Aandoening / behandeling

Kaakchirurgie

Specialisme

Mondziekten en kaakchirurgie

Toelichting

Dr. Heijnsbroek heeft mijn verstandskies operatief verwijderd. Enige risico was daaraan verbonden. Zenuw zat er vlak naast en het risico was aanwezig dat deze geraakt werd tijdens de behandeling. Met alle gevolgen van dien. Ik was als de dood. Deze arts heeft mijn kies veilig verwijderd en van pijn na de behandeling was nauwelijks sprake. Had graag weer naar hem gewild om de volgende kies operatief te verwijderen. Maar helaas hij is niet meer werkzaam in het EMC.

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heijnsbroek, S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.