Naar de navigatie Naar de inhoud

Kaakchirurg Heijnsbroek, S.

Kaakchirurg

9
.9
Er zijn 16 waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Heijnsbroek, S., Ziekenhuis Gelre Apeldoorn - Apeldoorn op 2 augustus 2023

E-mailadres

Luisteren

10

Uitleg

10

Deskundigheid

10

Voor- en nadelen

10

Samen beslissen

10

Samenwerking

10

Behandeling

10

Aandoening / behandeling

Verstandskiezen trekken

Specialisme

Mondziekten en kaakchirurgie

Toelichting

Echt een hele aardige arts die alles rustig uitlegt en je op je gemak laat voelen. Hij was ook erg geïnteresseerd en legde goed uit wat er precies ging gebeuren. Ik heb vandaag twee verstandskiezen laten trekken, maar ik voelde er helemaal niets van. De verdoving was erg snel gezet en de extractie ging nog sneller. De twee kiezen waren er binnen 2 minuten uit. Na de extractie volgde er een goede uitleg van de nazorg en ik was binnen 10 minuutjes weer de deur uit. Bedankt!

Uitgevoerde controles

Deze waardering is gecontroleerd op:

  • E-mailadres

    De inzender van de waardering heeft het e-mailadres bevestigd.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Heijnsbroek, S.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.