Naar de navigatie Naar de inhoud

Kaakchirurg Hogewind, W.F.C.

Kaakchirurg

-
Geslacht
Man
Specialisme
Implantologie
Er zijn nog geen waarderingen Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Hogewind, W.F.C., Overige kliniek Kliniek Zwijndrecht - Zwijndrecht op 4 februari 2013

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

10

Behandeling

9

Omgang medewerkers

9

Informatie

10

Luisteren

10

Accommodatie

9

Toelichting

Weinig tot geen wachttijd. Duidelijke uitleg over de behandeling en hoe daarna verder. Prettige en geruststellende kaakchirurg (zelfs voor een bange patiënt als ik). Altijd op tijd! Ik ben er nu 3 keer behandeld en nog nooit was er sprake van lange wachttijden in de wachtkamer...geen minuut uitloop.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Hogewind, W.F.C.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.