Kaakchirurg Mokhtari, H.
Kaakchirurg
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen. Waarderen
Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier
Deel dit profiel met anderen
Waardering over Mokhtari, H., Ziekenhuis Franciscus Gasthuis - Rotterdam op 28 april 2011
Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.
Toelichting
De behandeling vond zeer gehaast en onvakkundig plaats, met als resultaat een flinke snee in mijn wang, waardoor mijn gezicht extreem was opgezwollen en een restontsteking in mijn behandelde kies. Daarom moest ik helaas toch nog aan de antibioticum!
Onrechtmatige inhoud?
De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.
Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.
MeldenReageren en contact opnemen
Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mokhtari, H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.