Naar de navigatie Naar de inhoud

Kaakchirurg Mokhtari, H.

Kaakchirurg

9
.2
Er zijn 4 waarderingen
Deze zorgverlener heeft te weinig waarderingen.
Waarderen

Zijn deze gegevens onjuist of onvolledig? Meld het hier


Deel dit profiel met anderen

Waardering over Mokhtari, H., Ziekenhuis Franciscus Gasthuis - Rotterdam op 8 september 2010

Deze waardering is ouder dan vier jaar en telt niet meer mee voor het gemiddelde cijfer van de zorgaanbieder.

Afspraken

9

Behandeling

1

Omgang medewerkers

4

Informatie

1

Luisteren

1

Accommodatie

2

Toelichting

Ik vind hem een zeer slechte arts niet aan te raden. Ik had een afspraak omdat ik een ontstoken tandvlees had en mijn wang erg dik was. Ik kwam bij hem en hij keek en zei dat het open gemaakt moest worden. Hij pakte zijn naald en ging het verdoven na 5 minuten ging hij het open maken, maar ik had nog pijn tijdens de ingreep. Ik zei 'auw' en hij zei dat het wel mee zou vallen, terwijl het goed verdoofd moest zijn. Na de ingreep mocht ik naar huis en heb bijna heel de dag pijn gehad: Het was niet te harden 1en all slecht.

Onrechtmatige inhoud?

De redactie kan een waardering niet op waarheid controleren. Een waardering is de persoonlijke mening van de inzender. Op deze waardering is de gedragscode van ZorgkaartNederland van toepassing.

Vermoed je dat deze waardering of de reactie van de zorgaanbieder onrechtmatige inhoud bevat? Geef het door aan de redactie van ZorgkaartNederland.

Melden

Reageren en contact opnemen

Bent u deze zorgaanbieder of werkt u voor Mokhtari, H.? Dan kunt u reageren op deze waardering of een verzoek tot contact met de inzender indienen via de pakkethouderomgeving.